czwartek, 7 lutego 2008

Szanowny i Komiksowa Niedziela  3 lutego 2008 o godzinie 15:15 w warszawskiej Kawangadzie odbyła się oficjalna premiera komiksu "Szanowy", jak również spotkanie z moją skromną osobą i jeszcze skromniejszym Bartoszem Sztyborem (chociaż poszło chyba po 4 piwa na głowę na koszt knajpy, więc tacy do końca skromni nie byliśmy:). Rozmawialiśmy na tematy wszelakie z ludźmi którzy przybyli na spotkanie. Ponieważ tematem imprezy był "Szanowny", musieliśmy dawać jakiś wywiad, co nie za bardzo mi pasowało:/ i promować komiks, co niezbyt dobrze nam wychodziło, ale się staraliśmy:)
   Nie była to jednak w głównej mierze promocja komiksu. Tym spotkaniem zapoczątkowała została inicjatywa "Komiksowa Niedziela", która będzie odbywać się co miesiąc. 2, albo 8 marca odbędzie się kolejna edycja KN. 3 lutego było sympatycznie. Jak na pierwszą edycję, która była zorganizowana praktycznie w niecały tydzień, to atmosfera była miła.
   W tym miejscu, chciałem podziękować organizatorom za zaproszenie. Pawłowi Timofiejukowi za wydanie „Szanownego”, niezłą sobotę:) i Komiksową Niedzielę; Kawangardzie za możliwość wystawienia prac, a w szczególności dziękuje panu Łukaszowi, który miło mnie zaskoczył, oj bardzo miło:) Nie ukrywam, ciężko było podjąć tą decyzję. WIELKIE DZIEKI również dla Bartosza Sztybora za niezłą współprace aaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjt.

Powyższa ilustracja to jedna z propozycji plakatu, która nie została zaakceptowana.  Zatwierdzono ten:1 komentarz:

sztybor pisze...

Ja też Ci dziękuję, ziom :)

Ajt!